Послуги

Ціни на встановлення огорожі. Заливка фундамента під паркан.

Встановлення паркану

Перед початком встановлення паркану потрібно розмітити лінію в землі де планується встановлення огорожі. Для цього натягуємо жилку або канат. Також потрібно дізнатись рівень схилу теретирої, робимо це за допомогою водного рівня. В розмічених місцях за допомогою бура майстри викопують ями, на глибину близько 70 см взалежності від висоти бетонної огорожів, в які вставляються бетонні стовпчики. Стовпи паркану заливаються бетонним розчином.

В стандартный монтаж входить бетонування стовпів і закидання плит у стовп паз. 
Ціна монтажу бетонної огорожі залежить від грунту, також від труднощів, які виникають при виконанні монтажу (наприклад каміння, коріння, тверді породи ґрунту).
Орієнтовна вартість монтажу паркану Hit-Plit становить 40-50% від вартості огорожі.
Мінімальна вартість монтажу однієї секції бетонного паркану висотою 0,5 м.- 250 грн.
Для того щоб встановити огорожу додатково потрібні розхідні матеріали: пісок, щебінь, цемент. Доступ до води. Організація доставки витратних матеріалів по домовленості.",

детальніше

Демонтаж старої огорожі

Додатково є послуга промазки швів між плитами євроогорож. Здійснюємо демонтаж старої огорожі. Вартість розраховуємо після огляду об'єкта.

Монтаж Бетонного паркану відрізняється від встановлення інших видів,тим що можна встановлювати без опалубки.

детальніше

Бордюр під забор

Для того щоб закрити просвіт між землею і парканом для кращого ущільнення часто використовують бордюр під забор (готовий фундамент під паркан)

Бордюри під забор - це необхідний елемент при благоустрої ділянки, який виконує не тільки декоративну, а й практичну функції. Він дозволяє встановити межі ділянки і дає змогу зберегти красивий вигляд ландшафту протягом тривалого періоду.

детальніше

Заливка фундамента під забор

Для кращого захисту подвір'я, або обгороджуваної території пропонується заливка фундамента під забор ціна (заливка бетонної стрічки).

Проводиться під час монтажу залізобетонної огорожі, після того як вже забетоновані стовпи. Вартість таких робіт залежить від висоти та глибини вкопування землі та висоти опалубки під забор над землею, а також від рельєфу місцевості (на спад, на підвищення, вверх, вниз, каміння коріння). Зазвичай глибина фундаменту під паркан 20 см в грунт, ширина опалубки під європаркан становить 11-15 см, висота над грунтом 10 см. Орієнтовна вартість роботи за 1 метр погонний150-200 грн.

детальніше

Монтаж розпашних воріт

можна зробити різними способами. Часто встановлення воріт Hit-Plit виконують приваривши петлі до наявних стовпів. Але частіше відбувається це під час встановлення нового паркану, або способом бетонування нових стовпчиків. Якщо встановлюється окремо, то потрібні витратні матеріали (щебінь, пісок цемент).

Спочатку потрібно викопати ями під стовпи приблизно 1 м в глибину. Виставляється рівень воріт. Для вільного руху стулок воріт з хвірткою у каркасі повинен бути врахований проміжок приблизно 1 см. Монтаж воріт з монтажем стовпів 3500 грн.- 4000 грн.

детальніше

Фарбування паркану з бетону

це процес покриття бетонної поверхні паркану фарбою для захисту від атмосферних впливів, покращення зовнішнього вигляду та збільшення тривалості експлуатації. Бетонну огорожу фарбують з естетичних або практичних міркувань.

Фарбування бетонного паркану відбувається в кілька основних кроків: Потрібно видалити будь-які забруднення, пил, жир або інші забруднення з поверхні огорожі. Перевірити бетонні елементи на наявність тріщин, подряпин, розтріскування або інших пошкоджень. Використовуємо спеціальну фарбу для бетонну. Майстри дотримуються всіх інструкції щодо послідовності нанесення та щодо часу висихання та кількості шарів фарби, які потрібно нанести. Вартість фарбування однієї бетонної плити: зовнішня сторона 75 грн. внутрішня 55 грн. Вартість вказана з матеріалами. Гарантія 10 років. Перегляньте виконані роботи, пофарбованого паркану від Hit-Plit

детальніше